Elektrokola v Brně

Ovládání a displeje RIDECONTROL a RIDEDASH

Technologie elektrokol GIANT a LIV

RIDECONTROL PŘEHLED FUNKCÍ

Integrace řídítek a ovládacích jednotek je jednou z hlavních předností elektrokol Giant a Liv. Ovládací jednotky RideControl jsou na řídítkách šikovně umístěné tak, abyste je měli hned po ruce. Umožňují především snadné přepínání jízdních režimů, ale umí toho samozřejmě více (například vnitřní vedení kabelů na řídítkách nebo vylepšená ergonomie).

  ERGO ERGO 2 DASH
PŘEDNOSTI systém Smart Gateway
kompatibilní s RideDash EVO
optimalizováno pro horská kola
systém Smart Gateway
kompatibilní s RideDash EVO
optimalizováno pro městská kola
systém Smart Gateway
ovladač a displej v jednom
kompatibilní s RideDash EVO
POČET TLAČÍTEK 6 7 6
TLAČÍTKO SMART ASSIST    
KONEKTOR USB    
KABELOVÉ PŘIPOJENÍ SKRZ ŘÍDÍTKA volitelné volitelné  
PRŮMĚR KONEKTORU 6 mm 6 mm 10 mm

RIDECONTROL ERGO

RIDECONTROL ERGO

Ovládací jednotka RideControl Ergo vám umožní komfortně ovládat vaše elektrokolo i bez displeje, a to díky tomu, že zvolený jízdní režim a také stav baterie indikují velmi dobře viditelné LED diody. Tato ovládací jednotka je určena výhradně pro kola vybavená technologií Smart Gateway (SG). Jedná se o určité modely od modelového roku 2021. RideControl Ergo je kompatibilní s displeji RideDash EVO (barevný displej, pokročilé funkce) a RideDash ANT+ (LCD displej, základní funkce). Pro kola bez technologie Smart Gateway je určena ovládací jednotka RideControl One (ANT+), která má stejný design. RideControl One je kompatibilní pouze s displejem RideDash ANT+.

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ

Pro snadné přepínání jízdních režimů jsou tu dvě velká a ergonomicky tvarovaná tlačítka, ovládání je zcela bezproblémové i při jízdě v náročnějším terénu. Aktuálně zvolený jízdní režim a stav baterie indikují velmi dobře viditelné LED diody. Nechybí ani tlačítko pro aktivaci funkce asistence motoru při vedení kola za chůze (tzv. Walk Assist).

INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ

Pokud byste chtěli vaše elektrokolo doplnit o displej, jednotka RideControl Ergo je kompatibilní s barevným displejem RideDash EVO, který nabízí pokročilé funkce, a také se základním LCD displejem RideDash ANT+.

PROPOJENÍ S APLIKACÍ

Aplikace Giant RideControl pro chytré telefony nabízí spoustu užitečných funkcí, například zobrazení stavu baterie, možnost upravit výši asistence motoru ve všech jízdních režimech nebo záznamy o vašich jízdách.

RIDECONTROL ERGO 2

RIDECONTROL ERGO 2

Tato ovládací jednotka je navržena speciálně pro městská a trekingová kola, která nemají na řídítkách páčku přesmykače nebo teleskopické sedlovky. V nabídce je také varianta pro zahnutá řídítka silničních nebo gravel kol. Menší šesti milimetrový konektor umožňuje vnitřní vedení kabelů na řídítkách. Jednotka RideControl Ergo 2 je určena výhradně pro kola vybavená technologií Smart Gateway (SG), jedná se o určité modely od modelového roku 2021. Pokud byste chtěli tuto jednotku doplnit displejem, můžete si vybrat RideDash EVO (barevný displej a pokročilé funkce) nebo RideDash ANT+ (LCD displej a základní funkce).

VÝBORNÁ ERGONOMIE

Tato ovládací jednotka je navržena speciálně pro městská a trekingová kola, která nemají na řídítkách páčku přesmykače nebo teleskopické sedlovky, takže jednotka může být umístěna pod řídítky a tlačítka jsou díky tomu výborně dostupná.

INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ

Pro snadné přepínání jízdních režimů jsou zde dvě výrazná a ergonomicky tvarovaná tlačítka. Své samostatné tlačítko má funkce Smart Assist, tedy automatický jízdní režim, a také funkce Walk Assist, což je asistence motoru při vedení kola. Aktuálně zvolený jízdní režim a stav baterie indikují velmi dobře viditelné LED diody.

KOMPATIBILITA

V případě, že byste chtěli tuto jednotku doplnit displejem, můžete si vybrat buď barevný displej s pokročilými funkcemi (RideDash EVO) nebo cenově dostupnější LCD displej se základními funkcemi (RideDash ANT+).

RIDECONTROL ERGO 3

RIDECONTROL ERGO 3

Tato nová ovládací jednotka je použita u nových modelů, které mají současně také ovládání a LED diody RideControl Go na horní rámové trubce. Jedná se o velmi nenápadný ovladač, který je umístěný přímo u gripu, a lze jej namontovat na levou nebo pravou stranu. RideControl Ergo 3 vám umožňuje ovládat úroveň podpory a aktivovat funkci Walk Assist. Pro ovládání dalších funkcí můžete na kolo namontovat druhý ovladač RideControl Ergo 3, například pro ovládání kompatibilních doplňkových zařízení jako je samostatný displej nebo světlo.

RIDECONTROL GO

RIDECONTROL GO

Zcela nová ovládací jednotka RideControl Go je k dispozici na nových modelech elektrokol Giant a Liv vyšší třídy. Jedná se o víceúčelové tlačítko integrované do horní rámové trubky, kterým se elektrokolo zapíná a vypíná a také se jím přepínají jednotlivé jízdní režimy. Barevné LED diody indikují zvolený jízdní režim a také stav baterie. Díky tomu není potřeba rozměrná ovládací jednotka na řídítkách, ale stačí jen velmi nenápadný ovladač RideControl Ergo 3 umístěný přímo u gripu, kterým můžete snadno přepínat jízdní režimy i za jízdy v náročnějším terénu.

RIDECONTROL DASH

RIDECONTROL DASH

Pokud na elektrokole potřebujete mít displej, ale přitom nechcete mít na řídítkách dvě zařízení, řešením je jednotka "dva v jednom". Ta obsahuje, kromě tlačítek pro pohodlné přepínání jízdních režimů a pro zapnutí asistence motoru při vedení kola za chůze (Walk Assist), také menší barevný displej. Tato ovládací jednotka je určena výhradně pro kola vybavená technologií Smart Gateway (SG), jedná se o určité modely od modelového roku 2021.

DVA V JEDNOM

Díky této ovládací jednotce vám stačí pouze jedno zařízení na řídítkách a máte v něm jak ovládací jednotku, tak i barevný displej, na kterém vidíte nejdůležitější údaje o jízdě.

SPOLEHLIVOST

Drátové připojení a vnitřní vedení kabelů pro čisté, přehledné a bezpečné připojení.

BEZDRÁTOVÁ KONEKTIVITA

Díky konektivitě ANT+ můžete připojit monitor srdečního tepu nebo jiné fitness vybavení a hodnoty uvidíte na displeji.

RIDEDASH PŘEHLED FUNKCÍ

Hlavním ovládacím prvkem všech elektrokol Giant a Liv jsou jednotky RideControl, které pracují zcela samostatně. Některé modely jsou navíc vybavené samostatným displejem. Pokud vaše elektrokolo displej nemá, a chtěli byste ho doplnit, abyste měli k dispozici přesné číselné údaje a další informace, není to žádný problém. Barevný displej a pokročilé funkce vám nabídne "chytrý" displej RideDash EVO. Pokud vám bude stačit LCD displej a základní funkce, můžete vaše kolo doplnit cenově dostupnějším zařízením RideDash ANT+, což je kompaktní cyklocomputer určený speciálně pro elektrokola.

  RIDEDASH EVO RIDEDASH ANT+
PŘEDNOSTI barevný grafický displej
kompatibilní s aplikací RideControl
integrovaný design
cenově dostupný displej
zobrazuje nejdůležitější informace
kompaktní rozměry
KOMPATIBILNÍ S APLIKACÍ  
NAVIGACE  
TYP PŘIPOJENÍ drátové bezdrátové
TYP KOMUNIKACE Smart Gateway (SG) ANT+
BAREVNÝ DISPLEJ  

RIDEDASH EVO

RIDEDASH EVO

Displej RideDash EVO má moderní "sportovní" design s barevným grafickým displejem, který při přepínání režimů mění barvy a dokáže zobrazit celou řadu užitečných informací pro zlepšení vašich zážitků z jízdy na elektrokole. Tento displej je kompatibilní pouze s elektrokoly, která mají technologii Smart Gateway (SG), jedná se o určité modely od modelového roku 2021.

BAREVNÝ DISPLEJ

Na přehledném barevném displeji vidíte informace o stavu kola jako je zvolená úroveň asistence motoru, stav baterie a zbývající dojezd, a také údaje o jízdě (např. rychlost, ujetá vzdálenost atd.). Další funkce jsou k dispozici při spárování s mobilní aplikací Giant RideControl.

PROPOJENÍ S CHYTRÝM TELEFONEM

Prostřednictvím aplikace Giant RideControl pro chytré telefony s Android a iOS nabízí RideDash EVO také navigační a fitness funkce nebo notifikace na zprávy, hovory a e-maily z vašeho chytrého telefonu.

INTEGROVANÝ DESIGN

Tělo tohoto displeje má nízký profil pro co nejlepší integraci s vaším elektrokolem. Můžete jej umístit buď na řídítka (nad představec), nebo jej můžete mít jako součást nastavitelného představce, který je určen právě pro tento displej (dva typy držáku i představec jsou nabízeny samostatně).

KABELOVÉ PŘIPOJENÍ

Komunikaci mezi elektrokolem a displejem zajišťuje spolehlivé kabelové připojení. Pro čistý vzhled je kabeláž vedena spodem, aby nijak nepřekážela.

RIDEDASH ANT+

RIDEDASH ANT+

Cenově dostupný cyklocomputer RideDash ANT+ je užitečným doplňkem pro všechny majitele elektrokol Giant a Liv, kteří se při jízdě nechtějí obejít bez přesných číselných údajů. Ovládací jednotky bez klasického displeje sice zobrazují stav baterie i režim podpory motoru pomocí LED diod, ale pokud chcete mít zcela přesné údaje, poskytne vám je právě tento cyklocomputer.

PŘEHLEDNÝ DISPLEJ

Na přehledném a dobře čitelném LCD displeji vidíte aktuální úroveň asistence motoru (včetně režimu Smart Assist), stav baterie a zbývající dojezd. Kromě těchto základních informací o vašem elektrokole nabízí RideDash ANT+ také funkce cyklocomputer jako je aktuální rychlost, ujetá vzdálenost, čas jízdy, kadence, výkon jezdce (ve Wattech), případně umí zobrazit i tepovou frekvenci (při použití hrudního pásu, který je nabízen samostatně).

KOMPATIBILITA

Tento cyklocomputer funguje na principu bezdrátového přenosu dat prostřednictvím rozhraní ANT+. Díky tomu je kompatibilní jak s novějším modely, které jsou vybaveny technologií SG - Smart Gateway (od modelové řady 2021), tak s modely bez této technologie, které ale mají ovládací jednotku RideControl One ANT+ (od modelové řady 2020).

Akceptujeme platby

MASTERCARD VISA

Adresa prodejny

Okružní 783/39
Brno - Lesná

telefon.:
+420 773 14 56 56
e-mail:

Prodejna

Otvírací doba

Pondělí 
9.30 - 11.00 11.40 - 18.00
Úterý 
9.30 - 11.00 11.40 - 18.00
Středa 
- - - 12.00 - 18.00
Čtvrtek 
9.30 - 11.00 11.40 - 17.30
Pátek 
9.30 - 11.00 11.40 - 17.30
Sobota 
9.00 - 12.00 - - -
Neděle 
ZAVŘENO

Všechny ceny, uvedené v katalogu zboží, jsou včetně DPH.