Elektrokola v Brně

Chytré funkce SMART GATEWAY a aplikace RIDECONTROL

Technologie elektrokol GIANT a LIV

Technologie Smart Gateway (SG) použitá u vyšších modelů elektrokol Giant a Liv představuje komunikační "centrum", které spojuje všechna kabelová i bezdrátová rozhraní, včetně Bluetooth a ANT+. Díky tomu můžete k vašemu elektrokolu připojit téměř jakýkoli bezdrátový displej.

Aplikace Giant RideControl pro chytré telefony s operačními systémy Android a iOS nabízí majitelům elektrokol Giant a Liv spoustu užitečných funkcí. Nejnovější verze této aplikace má vylepšené uživatelské rozhraní a vyšší spolehlivost. Mezi nové funkce patří možnost přizpůsobit si vzhled aplikace a možnost automatického nahrávání dat do aplikace Strava, což je oblíbená platforma pro měření sportovní aktivity pomocí GPS. Aplikaci Giant RideControl si můžete stáhnout zdarma na Google Play (pro Android) a App Store (pro iOS). Díky Bluetooth konektivitě můžete vaše elektrokolo spárovat s aplikací RideControl ve vašem chytrém telefonu. Aplikace sama vyhledá vaše kolo a nabídne vám další užitečné funkce jako například zobrazení přesného stavu baterie, možnost upravit výši asistence motoru ve všech jízdních režimech podle vašich preferencí, záznamy o vašich jízdách, navigační funkce nebo fitness funkce včetně analýzy vašeho výkonu.

Aplikace RIDECONTROL

PŘIZPŮSOBENÍ ASISTENCE MOTORU

Díky aplikací RideControl máte možnost upravit si základní nastavení motoru podle vašich preferencí. Přesněji řečeno, můžete si upravit výši asistence motoru ve všech pěti jízdních režimech, aby každý režim nejlépe vyhovoval vašemu stylu jízdy a terénu, ve kterém nejčastěji jezdíte. V praxi to znamená, že si můžete vybrat mezi silnějším a "agresivnějším" výkonem nebo si konkrétní jízdní režim nastavit pro klidnější, pohodlnější jízdu. Každé elektrokolo Giant a Liv má z výroby motor ve standardním (továrním) nastavení, které lze upravit prostřednictvím aplikace RideControl. Displej RideDash Evo si pomocí aplikace můžete také přizpůsobit.

Akceptujeme platby

MASTERCARD VISA

Adresa prodejny

Okružní 783/39
Brno - Lesná

telefon.:
+420 773 14 56 56
e-mail:

Prodejna

Otvírací doba

Pondělí 
9.30 - 11.00 11.40 - 18.00
Úterý 
9.30 - 11.00 11.40 - 18.00
Středa 
- - - 12.00 - 18.00
Čtvrtek 
9.30 - 11.00 11.40 - 17.30
Pátek 
9.30 - 11.00 11.40 - 17.30
Sobota 
9.00 - 12.00 - - -
Neděle 
ZAVŘENO

Všechny ceny, uvedené v katalogu zboží, jsou včetně DPH.