Půjčovna elektrokol

Zapůjčením elektrokola máte možnost vyzkoušet vlastnosti pomocného elektrického pohonu a chování elektrokola při jízdě ve vámi oblíbeném terénu. Při testování nebudete omezováni časem ani lokalitou, kterou si pro jízdu vyberete. Nebo můžete zapůjčené elektrokolo vyzužít pro zpestření vaší aktivní dovolené.

V půjčovně nabízíme výběr z horských, trekingových i městských elektrokol.

Podmínky zapůjčení

Zajištění elektrokola na požadovaný termín

Termín zápůjčky (vyzvednutí/vrácení) je nutné domluvit předem na telefonním čísle +420 773 14 56 56 nebo e-mailem na adrese obchodu .

Převzetí elektrokola

Při převzetí elektrokola je nutné složit v hotovosti vratnou kauci 10 000 korun. Nutné jsou dva doklady totožnosti s fotografií (OP, ŘP, pas, ...).

Náš bonus při zapůjčení elektrokola

Pokud se rozhodnete ke koupi kola na základě zapůjčení, odečteme vám půjčovné až do výše 2 500 korun z ceny zakoupeného elektrokola.

Elektrokola v půjčovně

Trekingové elektrokolo Leader Fox FORENZA

Trekingové elektrokolo FORENZA 2018 s hliníkovým rámem, elegantním designem, odpruženou přední vidlicí, kotoučovými brzdami a rozměrem kol 28".
Novinkou je baterie s výkonnými články LG s kapacitou 16Ah (576Wh) umístěná na zadním nosiči a zadním integrovaným světlem. Dalším plusem je nová rychlo nabíječka s nabíjecím proudem 3A (dříve 1,8A). Díky níž se výrazně zkrátí doba nabíjení baterie. Elektrokolo je vybaveno zadním motorem BAFANG s nominálním výkonem 250W a max.výkonem 350W (EU NORMA EPAC EN15194). Motor vyniká především svým plynulým chodem, nadprůměrným výkonem ve stoupání a tichým chodem. Systém se ovládá pomocí barevného LCD displeje a tlačítkového ovladače umístěného na řídítkách.

Ceník půjčovného

do 3 hodin 300 Kč
1 den 600 Kč
pátek až pondělí 1 900 Kč
(po domluvě možné vrátit v neděli večer)
týden (7 dní) 3 800 Kč