Elektrokola v Brně

Motor SYNCDRIVE YAMAHA

Můžete vyzkoušet přímo na prodejně Stance E+ 1 Pro L Cordovan M24.

Motor SyncDrive Pro Yamaha existuje ve dvou verzích. Některé modely elektrokol ještě využívají první generace tohoto motoru s točivým momentem 80 Nm a maximální podporou 360 %. Novější modely už jsou ale vybaveny motorem SyncDrive Pro Yamaha nové generace - označujeme ho SyncDrive Pro Yamaha 2. Tento nejmodernější motor poskytuje vyšší točivý moment (85 Nm) i maximální podporu (400 %) a zároveň je menší, lehčí a má výrazně sníženou hladinu hluku. Další jeho předností je úzký Q faktor (168 mm), což je vzdálenost mezi chodidly jezdce při šlapání.

Motor SYNCDRIVE YAMAHA

Optimalizován je pro modely kol s naším patentovaným odpružením Maestro a jeho výkon a jízdní vlastnosti jsou vyladěny speciálně pro jízdu v těžším až hodně těžkém terénu. Velmi citlivě reaguje na točivý moment od jezdce, takže dokáže rychle přizpůsobit množství asistence, které bude jezdec v dané situaci potřebovat.

Při hmotnosti pouhých 2,75 kg je to vůbec nejlehčí motor od Yamahy. Jeho točivý moment je 85 Nm a v nejsilnějším režimu Power přidává na 100 % síly jezdce 400 % elektrické síly, to znamená čtyřikrát více, než kolik je síla vyvinutá jezdcem. Hodnotu podpory v jednotlivých jízdních režimech si navíc můžete upravit podle vašich osobních preferencí, a to prostřednictvím naší aplikace pro chytré telefony. Tato možnost vám dává větší svobodu v tom smyslu, že si sami nastavíte, jak motor reaguje na vaší "vstupní sílu" a tím si vyladíte chování vašeho elektrokola.

Stejně jako všechny motory Giant SyncDrive je i tento nový SyncDrive Pro vybaven plně automatickým režimem Smart Assist, ve kterém systém sám nastavuje tu nejvhodnější míru asistence motoru, abyste se za jízdy nemuseli o nic starat. Další jeho předností je úzký Q faktor, což je vzdálenost mezi chodidly jezdce při šlapání. Zatímco větší vzdálenost mezi chodidly může zvýšit namáhání kolen, menší vzdálenost vytváří přirozenou a pohodlnou jízdní pozici. Chybět nesmí ani inteligentní režim Walk Assist, který není jen pouhým „asistentem“ při vedení kola za chůze, ale dodává tolik výkonu, aby vám pomohl dostat kolo pohodlně a bezpečně i přes různé překážky, které je nutné překonat pěšky.

Motor SYNCDRIVE YAMAHA

Akceptujeme platby

MASTERCARD VISA

Adresa prodejny

Okružní 783/39
Brno - Lesná

telefon.:
+420 773 14 56 56
e-mail:

Prodejna

Otvírací doba

Pondělí 
9.30 - 11.00 11.40 - 17.30
Úterý 
- - - 12.00 - 17.30
Středa 
- - - 12.00 - 17.30
Čtvrtek 
9:30 - 11:00 11.40 - 17.30
Pátek 
- - - 12.30 - 17.30
Sobota 
ZAVŘENO
Neděle 
ZAVŘENO

Všechny ceny, uvedené v katalogu zboží, jsou včetně DPH.