Elektrokola v Brně

TIFOSI Sledge Lite Crystal Smoke (Clarion Blue/AC Red/Clear)

TIFOSI Sledge Lite Crystal Smoke (Clarion Blue/AC Red/Clear)TIFOSI Sledge Lite Crystal Smoke (Clarion Blue/AC Red/Clear)TIFOSI Sledge Lite Crystal Smoke (Clarion Blue/AC Red/Clear)TIFOSI Sledge Lite Crystal Smoke (Clarion Blue/AC Red/Clear)TIFOSI Sledge Lite Crystal Smoke (Clarion Blue/AC Red/Clear)TIFOSI Sledge Lite Crystal Smoke (Clarion Blue/AC Red/Clear)TIFOSI Sledge Lite Crystal Smoke (Clarion Blue/AC Red/Clear)TIFOSI Sledge Lite Crystal Smoke (Clarion Blue/AC Red/Clear)

2 299 Kč

skladem do 2 dnů
1670102822-I83474
Tifosi

Popis

Brýle Sledge Lite vycházejí z modelu Sledge, ale nabízejí vzdušnější, lehčí design.

Sportovní sluneční brýle Sledge Lite jsou perfektní volbou pro každého, kdo chce zlepšit svůj výkon a zároveň zůstat v pohodlí a soustředěný. Sluneční brýle Sledge Lite se svým oversized stylem poskytují maximální krytí a ergonomický tvar obličeje, takže jsou ideální pro cyklistiku, běh a další outdoorové sporty.

Navrženo s ohledem na výkon

Brýle Sledge Lite mají odvětraná skla, která umožňují maximální proudění vzduchu a zároveň chrání vaše oči před nečistotami. Jsou vybavené plně nastavitelnými nožičkami a nosníky z hydrofilní pryže, které zvyšují přilnavost s narůstajícím pocením. Brýle tak sedí pohodlně na obličeji a nekloužou ani při těch nejintenzivnějších aktivitách.

Možnosti výměnných skel nebo Fototec technologie pro jakékoliv podmínky

Můžete si vybrat z několika modelů se třemi skly, která si snadno vyměníte. A nebo je tu technologie Fototec, která se sama přizpůsobí různým světelným podmínkám. Skla jsou navržena s velkými větracími otvory, které umožňují proudění vzduchu, ale zároveň chrání před nečistotami, se kterými se můžete setkat na kole. Bez ohledu na to, jakou možnost si vyberete, skla jsou ideální pro širokou škálu světelných podmínek, od jasných slunečných dnů po zatažené nebo stinné podmínky.

Ideální pro cyklistiku

Cyklistické sluneční brýle Sledge Lite jsou perfektní volbou pro cyklisty všech úrovní. Ať už jste příležitostný jezdec nebo závodník, brýle Sledge zlepší váš výkon a udrží vás v pohodlí i na těch nejdelších a nejnáročnějších vyjížďkách.

Balení obsahuje tři skla pro různé světelné podmínky.

RÁMEČEK: Lehký a odolný Grilamid TR-90

SKLA: Výměnná polykarbonátová skla odolná proti rozbití, ideální pro různé světelné podmínky

VLASTNOSTI: Plně nastavitelné nosníky a nožičky, hydrofilní nosníky a nožičky, které zvyšují přilnavost při pocení, pevné pouzdro i obal z mikrovlákna na čištění

VELIKOST: M až XL

HMOTNOST: 35 g

Děláme vše pro to, aby veškeré údaje na tomto webu byly správné a aktuální. Přesto si ale musíme vyhradit právo v případě odchylek specifikací, barevného provedení.
Děkujeme za pochopení.

Akceptujeme platby

MASTERCARD VISA

Adresa prodejny

Okružní 783/39
Brno - Lesná

telefon.:
+420 773 14 56 56
e-mail:

Prodejna

Otvírací doba

Pondělí 
9.30 - 11.00 11.40 - 18.00
Úterý 
9.30 - 11.00 11.40 - 18.00
Středa 
- - - 12.00 - 18.00
Čtvrtek 
9.30 - 11.00 11.40 - 17.30
Pátek 
9.30 - 11.00 11.40 - 17.30
Sobota 
9.00 - 12.00 - - -
Neděle 
ZAVŘENO

Všechny ceny, uvedené v katalogu zboží, jsou včetně DPH.