Elektrokola v Brně

TIFOSI Kilo Blackout (Smoke/AC Red/Clear)

TIFOSI Kilo Blackout (Smoke/AC Red/Clear)TIFOSI Kilo Blackout (Smoke/AC Red/Clear)TIFOSI Kilo Blackout (Smoke/AC Red/Clear)TIFOSI Kilo Blackout (Smoke/AC Red/Clear)TIFOSI Kilo Blackout (Smoke/AC Red/Clear)TIFOSI Kilo Blackout (Smoke/AC Red/Clear)TIFOSI Kilo Blackout (Smoke/AC Red/Clear)

1 999 Kč

skladem do 2 dnů
1700110501-I83455
Tifosi

Popis

KILO: VYTRVALOST JE JEN ZAČÁTEK

Kilo - perfektní vytrvalostní sluneční brýle pro milovníky cyklistiky a běhu. Kilo dosahuje ideální rovnováhy mezi lehkostí, pohodlím a neuvěřitelnou odolností díky rámu vyrobenému z materiálu Grilamid TR-90.

Navrženo pro vytrvalostní sportovce

Kilo je určeno pro vytrvalostní sportovce, kteří požadují sluneční brýle, které udrží krok s jejich aktivním životním stylem. Ať už běháte, jezdíte na kole nebo závodíte v triatlonu, Kilo poskytuje nezbytnou ochranu a podporu, abyste posunuli své limity.

Lehký rámeček Grilamid TR-90

Grilamid TR-90 je termoplastický materiál kombinující flexibilitu s odolností, díky čemuž je ideální volbou pro nadšence cyklistiky, běhu nebo triatlonu. Kilo odolá nárazům a vydrží po mnoho let.

Hydrofilní nosník a nožičky

Nosní a ušní části Kilo vyrobené z hydrofilní pryže zvyšují přilnavost, když se potíte. Ať už jezdíte na kole po klikatých silnicích, běháte po náročných stezkách nebo soutěžíte v triatlonu, Kilo zůstane na místě i během intenzivního tréninku.

Polykarbonátová skla

Skla vyrobená z polykarbonátu se mohou pochlubit vlastnostmi odolnými proti rozbití a nárazu. Odvětrávání zabraňující zamlžování zajišťuje jasný výhled za všech okolností.

Balení obsahuje tři skla pro různé světelné podmínky.

RÁMEČEK: Lehký a odolný Grilamid TR-90

SKLA: Výměnná polykarbonátová skla odolná proti rozbití, odvětraná, ideální pro různé světelné podmínky

VLASTNOSTI: Ventilovaný rám, plně nastavitelné nosníky a nožičky, hydrofilní nosníky a nožičky, které zvyšují přilnavost při pocení, pevné pouzdro i obal z mikrovlákna na čištění

VELIKOST: Střední až velká

HMOTNOST: 31 g

Děláme vše pro to, aby veškeré údaje na tomto webu byly správné a aktuální. Přesto si ale musíme vyhradit právo v případě odchylek specifikací, barevného provedení.
Děkujeme za pochopení.

Akceptujeme platby

MASTERCARD VISA

Adresa prodejny

Okružní 783/39
Brno - Lesná

telefon.:
+420 773 14 56 56
e-mail:

Prodejna

Otvírací doba

Pondělí 
9.30 - 11.00 11.40 - 17.30
Úterý 
- - - 12.00 - 17.30
Středa 
- - - 12.00 - 17.30
Čtvrtek 
9:30 - 11:00 11.40 - 17.30
Pátek 
- - - 12.30 - 17.30
Sobota 
ZAVŘENO
Neděle 
ZAVŘENO

Všechny ceny, uvedené v katalogu zboží, jsou včetně DPH.