42 990 Kč

BIONX P-250 RX - elektrosada s baterií do nosiče

BIONX P-250 RX - elektrosada s baterií do nosičeBIONX P-250 RX - elektrosada s baterií do nosičeBIONX P-250 RX - elektrosada s baterií do nosičeBIONX P-250 RX - elektrosada s baterií do nosičeBIONX P-250 RX - elektrosada s baterií do nosiče
skladem do 2 dnů
M007-I18986

Popis zboží

Vynikající elektrosada, která se po světě proslavila především díky své univerzálnosti, velkému výběru ráfků, ohromnými možnostmi nastavení a především vynikajícími jízdními vlastnostmi.

Nikdy vás nepřekvapí. Vždy pomůže přesně tak, jak budete potřebovat a přitom se snadno ovládá. Oproti středovým motorům je jízda s tímto nábojovým elektropohonem velice klidná, plynulá a také tichá. Řadit si můžete kdykoliv, aniž byste při tom museli myslet na to, zda je motor právě v tahu, nebo ne. Zároveň je motor velmi silný ve stoupáních a neuvěřitelně příjemný v dlouhých klesáních, při kterých vás brzdí rekuperace a není tak nutné dlouze a namáhavě držet brzdovou páčku vašeho kola. Jak už je u elektrosad kanadské značky BionX zvykem, i varianta P250 využívá tenzometru ke zjištění, kolik síly právě vynakládáte na šlapání, a podle toho vám pak dokáže přidat méně či více síly.

Dodává se včetně vypleteného zadního kola. Nosičová baterie je pak vhodná pro turistická kola nebo na kola s malými rámy a kromě nosiče obsahuje i integrované zadní světlo.

parametry

9,7 kg
Li-Ion; 48 V; 8,8 Ah; 423 Wh
50-105 km
RC3
Ne
P-Series 135 mm kazeta
pro 26" / 28"