1 634 Kč

EVBIKE LED Displej E12 pro středové pohony, USB, Bluetooth - EVBIKE

LED displej pro středové pohony EVBIKE s možností použití pro 36V i 48V verze. Displej spárujete přes Bluetooth s vaším Android telefonem a přes nainstalovanou aplikaci můžete sledovat informace. Displej je vybaven USB výstupem pro nabíjení telefonu.
EVBIKE LED Displej E12 pro středové pohony, USB, Bluetooth - EVBIKEEVBIKE LED Displej E12 pro středové pohony, USB, Bluetooth - EVBIKE
skladem do 2 dnů
EVLED-CMS-E12-I17883
EVBIKE

Popis zboží

Vyberte si displej, který vám bude vyhovovat nejvíce

Revoluční LED displej pro středové pohony 250 W, 750 W (Bafang BBS-01, BBS-02) se umisťuje primárně na levou stranu řidítek a ovládáte ho jednoduše palcem. Součástí displeje je USB výstup (5V/500 mA) pro nabíjení připojeného zařízení a ovládací tlačítka, kterými ovládáte celý středový pohon. Jedná se o nejmenší displej pro středové pohony EVBIKE.

Tlačítky ovládáte základní funkce systému tj. aktivace nebo deaktivace a stupeň asistence (0-4). Na LED displeji je dále znázorněna kapacita baterie. LED displej můžete používat a ovládat bez nutnosti nainstalované nebo spuštěné aplikace. Aktivace režimu asistence chůze je jednoduchá - pouze stisknete a podržíte šipku dolů.

Více informací je pak k dispozici v aplikaci po nainstalování do vašeho chytrého telefonu s Android systémem. Díky funkci Bluetooth si uděláte z vašeho mobilního telefonu plnohodnotný cyklopočítač.*

Plně funkční informace v aplikaci:

Aktuální rychlost

Kapacita baterie

Příkon W

Příkon A

Ujetá vzdálenost TRIP

Ujetá vzdálenost ODO

Stupeň asistence

Možnost přepínat stupně asistence

Stav připojení Bluetooth

Parametry displeje:

Stupeň asistence 0-4

Rozměry: 63 x 42 x 47 mm

Průměr (objímky) otvoru pro usazení na řidítka: 22,2 mm

Hmotnost: 52 g

Obsah balení:

LED displej

Držák na displej s odklápěcí čelistí na řidítka

Podložky na vypodložení držáku

Instalační a spojovací materiál

*Aplikace je pouze v anglickém jazyce. Některé funkce aplikace nejsou funkční a některé funkce jsou kompatibilní pouze s pohonem Bafang MaxDrive (není v nabídce, jedná se o pohon vestavěný do speciálního rámu). Průběžně budeme informovat o aktualizacích a nových funkcích aplikace. Aplikace ke stažení.

Tento displej není kompatibilní s motory EVBIKE 1000 W (Bafang BBS-HD). Aktuální software v motoru neumí s displejem komunikovat. Je ale možné využít službu programování, díky které bude i váš motor 1000W kompatibilní s tímto LED displejem. Služba je zpoplatněna částkou 300,- Kč vč. DPH. Kontaktujte nás pro více informací.

Podívejte se na video návod níže, co obnáší přestavba středového pohonu na jízdní kolo a co je k ní potřeba:

Video návod středové přestavbové sady EVBIKE

Další video návody a recenze produktů EVBIKE

Potřebujete více informací o přestavbových sadách na elektrokolo EVBIKE? V čem spočívá jejich výhoda? O častých otázkách zákazníků? Vše naleznete přehledně na jednom místě.